• spieki kwarcowe firma przyjazna nauce focus stones
  • Image0006
  • Image0007

O NAS

 
„WSZYSCY  WIELCY BYLI KIEDYŚ MALI
ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES TRZEBA MARZYĆ”
 
 
 
          I zgodnie z tą maksymą nie bojąc się spełniać marzeń, właściciel firmy FOCUS Dariusz Duda wyjechał w latach ’90-tych za granicę, aby poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w firmie kamieniarskiej swojego ojca. Sprecyzowana wizja rozwoju firmy pozwoliła mu zrealizować tak prestiżowe projekty jak dom handlowy Harrods w Londynie.
 
          Po powrocie do kraju zdobyte za granicą doświadczenie jaki i nowoczesne podejście do prowadzenia działalności  zaowocowały wykonawstwem jednych z większych budynków w Warszawie takich jak:
 
MSZ
TP S.A
Millenium Plaza
Centrum Olimpijskie
 
          Główną działalnością firmy było i jest wykonywanie elementów wystroju wnętrz z kamienia naturalnego takich jak: parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, elewacje.
Usługi robót kamieniarskich świadczymy w szerokim zakresie od sprzedaży elementów kamiennych po kompleksowe realizacje z projektowaniem rozwiązań, obmiarem, doradztwem, przygotowaniem materiału, transportem, montażem oraz konserwacją.
 
          Zajmujemy się również importem kamienia, a w szczególności marmuru, granitu i piaskowca. Główne kierunki importu to: Hiszpania, Turcja, Indie w zależności od potrzeb i gustów klientów.
Oferujemy kamień zarówno w slabach czyli gotowych płytach ciętych z bloków, z przeznaczeniem do dalszej obróbki jak i również w płytkach w różnych wymiarach i grubościach.
Firma wyposażona jest w maszyny i urządzenia do obróbki kamienia, dzięki czemu może zaoferować klientom szeroką gamę wyrobów o najwyższych standardach technicznych i jakościowych.
          W 2005r. firma rozszerza swoją działalność o budowę domów i tym samym możemy oferować pełny zakres usług od budowy domu po jego wykończenie w kamieniu naturalnym.
          Zaś w 2012r. firma wprowadza nowoczesne produkty – spieki kwarcowe o imponujących wymiarach płyt
3m x 1m. Spieki kwarcowe Laminam stworzone są z naturalnych materiałów (iły łupkowe, skały granitowe) i pigmentów ceramicznych. Powstały z tych surowców granulat zostaje spracowany a potem wypalony w piecu hybrydowym. Tak uzyskane płyty są idealnie płaskie i dokładnie pocięte. Dzięki nowoczesnym technologiom płyty te są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz odporne na mróz, ogień, pleśń, promienie UV i w związku z tym mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz.
         
          Obecnie jesteśmy liderem na rynku w dziedzinie przetwarzania oraz montażu spieków kwarcowych.