• sprzedaz spiekow kwarcowych warszawa probki probniki ekspozytorysprzedaż spieków kwarcowych Laminam Warszawa
  • narzedzia do ciecie spiekow kwarcowych i ceramicznych plyt wielkoformatowych monolith warszawacięcie płyt wielkoformatowych
  • cięcie wodą spieków kwarcowych i wielkoformatowych płyt ceramicznych monolithcięcie wodą spieków kwarcowych
  • ciecie szlifowanie spiekow kwarcowych i plyt ceramicznych wielkoformatowych monolith pod katem czterdziesci piec stopnicięcie szlifowanie pod kątem 45 stopni
  • wiercenie otworów w spiekach kwarcowych i ceramicznych płytach wielkoformatowych monolith warszawawiercenie otworów w spiekach kwarcowych

NASZA OFERTA

1. Sprzedaż spieków kwarcowych Laminam

 

Nasza firma prowadzi sprzedaż wszystkich kolekcji spieków kwarcowych.  W zależności od zapotrzebowania możemy dostarczyć produkty od jednej płyty spieku kwarcowego do dużych ilości. Z uwagi na to, że  dysponujemy zapleczem maszynowym możemy ciąć spieki kwarcowe wodą, ciąć i szlifować spieki pod kątem 45 stopni.  Przeprowadzamy analizy zużycia materiału jednocześnie minimalizując odpad technologiczny. Posiadamy stałe stany magazynowe spieków kwarcowych, więc możemy zaoferować szybką dostawę materiału.

 

2. Dostawa spieków kwarcowych Laminam

 

Transport spieków wymaga  wiedzy, ponieważ  nieumiejętne przewożenie i przeładunki mogą być przyczyną uszkodzeń całych partii materiału.

Produkcja oraz załadunek u producenta jest prowadzona pod ścisłą kontrolą w związku z czym  ryzyko wysłania z Włoch uszkodzonych materiałów jest bardzo małe, a najczęstsze przyczyny zniszczonych materiałów są po stronie ostatniego odbiorcy, wynikające z niewiedzy o transporcie spieków kwarcowych Laminam.

Nasze doświadczenie pokazało ,że spieki należny ładować, przewozić i rozładowywać w określony sposób, należy spełnić wymogi dotyczące szerokości rozstawu łap wózka widłowego oraz zapewnić stabilność płaszczyzny spieków.  Spieki można bez większych problemów wnosić  na wysokie kondygnacje korzystając z klatek schodach z zachowaniem wytycznych dotyczących transportowania produktu.

Na stałe dysponujemy skrzyniami transportowymi zaprojektowanymi przez producenta. Posiadamy samochód z otwartą skrzynią do przewozu spieków w poziomie.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług.

 

3. Cięcie proste, cięcie wodą i cięcie pod kątem 45 stopni spieków kwarcowych

 

Oferujemy pełny zakres usług związanych z cięciem prostym, cięciem wodą, cięciem i szlifowaniem pod kątem 45 stopni, klejeniem i szlifowaniem krawędzi. Opracowaliśmy sposoby produkcji elementów ze spieków tak aby błędna obróbka nie wpłynęła na  uszkodzenia produktu po zainstalowaniu.

Cięcie spieków powyżej 3mm „na sucho” nie powinno mieć miejsca gdyż naprężenia jakie wytwarzane są w tym procesie mogą nawet spowodować pęknięcia, które powstaną kilka miesięcy po zamontowaniu ( pęknięcia włoskowate).

Spieki Kwarcowe wymagają użycia odpowiednich narzędzi do cięcia i obróbki. Nasza firma usługowo wykonuje wszystkie operacje związane z tymi procesami.

Zalecamy by zawsze kupować materiały i zlecać produkcje i montaż jednej firmie gdyż w ten sposób całkowita odpowiedzialność spoczywa na jednym podmiocie i unikniecie Państwo niepotrzebnych „przepychanek” kto zawinił i na jakim etapie.

 

4. Wiercenie otworów w spiekach kwarcowych

 

Z pozoru prosta operacja a jednak przysparzająca wiele problemów. Wykonywanie otworów wymaga odpowiednich narzynek gdyż materiał jest bardzo twardy a jednocześnie przy użyciu nieodpowiednich narzędzi łatwy do zniszczenia. Operacje te zawsze wykonujemy na mokro by zminimalizować naprężenia. Nigdy nie robimy nacięć maszynką kątową do rogów gdyż to jest najczęstsza przyczyna pękania materiału. Nasza firma dysponuje całą gama specjalistycznych narzędzi firmy Raimondi, a nasi pracownicy wywiercili tysiące otworów zanim uznaliśmy, że możemy to wykonywać zawodowo. Oferujemy pełną gamą średnic najczęściej stosowanych w budownictwie.

 

5. Montaż spieków kwarcowych Laminam

 

Nasz  zespół składa się z pracowników przeszkolonych w zakresie montażu i obróbki spieków kwarcowych Laminam. Montujemy posadzki, ściany, sufity, blaty kuchenne i łazienkowe, elewacje i wiele innych elementów . Nawet najlepszy produkt można zepsuć przez nie umiejętny montaż gdyż spieki kwarcowe o wymiarach 3m x 1m wymagają dużego doświadczenia i reżimu technologicznego. Produkt Laminam jest idealnym rozwiązaniem na szybkie pokrycie istniejących  okładzin np. płytek. Proces ten nie wymaga skuwania dotychczasowej powierzchni, a co najważniejsze nie dodajemy dużej grubości.

 

6. Sprzedaż specjalistycznych materiałów montażowych do spieków.

 

Do montażu Spieków Kwarcowych Laminam stosujemy odpowiednie materiały montażowe takie jak kleje, grunty, impregnaty itp.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnym badaniom laboratoryjnym jesteśmy w stanie zapewnić klientom  kompletny pakiet rozwiązań montażowych. Nasi klienci mogą u nas zakupić dobrany odpowiednio do projektu klej, grunt, impregnat, fugę, izolację  przeciwwilgociową i inne materiały.

 

7. Projektujemy systemy montażowe, projektujemy nietypowe rozwiązania.

 

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy technologię wykonywania gierunków na Spiekach Kwarcowych Laminam. Odpowiedni dobór klejów i barwników dobranych do bogatej kolorystyki Spieków Kwarcowych Laminam pozwala nam na osiągnięcie efektu bryły.

Wprowadziliśmy podkonstukcje aluminiowe do produkcji blatów kuchennych (system 32).

 

8. Sprzedaż narzędzi RAIMONDI do produkcji i montażu spieków kwarcowych.

 

prowadzimy sprzedaż specjalistycznych narzędzi do obróbki i montażu spieków kwarcowych tj. nożyki do cięcia spieków, przecinarki listwowe Raimondi, ramy do transportu i montażu, tarcze do cięcia spieków na piłach kamieniarskich.

 

9. Opinie na temat zastosowania Laminam w określonych warunkach

 

Nasi specjaliści w tym biegły z zakresu budownictwa o specjalności między innymi – montaż spieków kwarcowych, mogą przygotować dla Państwa opinię na temat poprawności wykonania prac związanych z produktem Laminam.

 

10. Szkolenia dla firm zainteresowanych montażem spieków kwarcowych.

 

Cyklicznie lub na życzenie prowadzimy szkolenia z zakresu zastosowanie, obróbka, transport i montaż.

 

11. Zapewniamy specjalistyczne materiały dedykowane  do codziennego sprzątania oraz materiały dla profesjonalistów.

 

Prowadzimy sprzedaż środków sprzątających codziennego użytku (Detertwins), impregnaty (TwinsTW) dedykowane do spieków kwarcowych.

 

12. Wykonujemy projekty wykonawcze

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla klienta projekt wykonawczy na podstawie wymiarów zweryfikowanych w naturze w celu przedstawienia klientowi planowanego rozmieszczenia płyt Spieków Kwarcowych Laminam.

 

13.Prowadzimy serwis pogwarancyjny w szerokim zakresie

 

Prowadzimy szeroką bazę wykonanych realizacji którym zapewniamy serwis pogwarancyjny. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty do codziennego sprzątania i impregnacji spieków.

 

14. Współorganizujemy wyjazdy do siedziby Laminam do Włoch

 

Nasza firma wspólnie z Laminam Polska wysyła projektantów oraz wykonawców pracujących z materiałem firmy Laminam na cykliczne szkolenia we włoskiej siedzibie producenta. Podczas szkoleń można na własne oczy zobaczyć produkcję tak niezwykłego materiału jakim jest Spiek Kwarcowy Laminam.